Intézményvezetői állás Verőcén

A Katolikus Szeretetszolgálat pályázatot hirdet Intézményvezetői pozícióra idősgondozás területén működő, katolikus egyházi fenntartású intézmény teljes körű irányítására

A MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ ALAPVETŐ FELADATOK:
 az intézmény működésével, üzemeltetésével összefüggő feladatok felelős irányítása és felügyelete
 a fenntartói koncepcióhoz illeszkedő intézményi stratégia kialakítása
 költségvetési tervek, beszámolók, jelentések készítése
 pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése és pályázatírás
 a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba
 együttműködés a felelős munkatársakkal

PÁLYÁZATI FELTÉTELEK (KÖTELEZŐ):
 szakirányú felsőfokú végzettség
 szociális szakvizsga
 minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
 felhasználói szintű informatikai ismeretek;
 képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
 pontos, körültekintő munkavégzés
 stratégiai és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód;
 vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte;
 kiváló kommunikációs képesség;
 terhelhetőség, együttműködési készség;
 büntetlen előélet

AMIT KÍNÁLUNK:
 hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség
 önálló munkavégzés

A PÁLYÁZAT RÉSZEKÉNT BENYÚJTANDÓ IRATOK, IGAZOLÁSOK:
 a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz;
 motivációs levél;
 képesítések igazolása

EGYÉB INFORMÁCIÓK:
 Munkáltatói jogkör gyakorlója: főigazgató
 Betöltendő munkakör: intézményvezető
 A jogviszony időtartama: határozatlan, 3 hónapos próbaidő kikötésével
 Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
 A munkaviszony kezdő időpontja: kiválasztást követően megállapodás szerint, de legkésőbb 2019.09.01.

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
 Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Verőce

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
 egyházi szervezetnél, non-profit szférában és egészségügyben szerzett tapasztalat

Jogviszony időtartama határozatlan idő
Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő
Munkavégzés helye Pest megye - Verőce , Migazzi u. 1.
Feladat típusa Vezetés, üzemeltetés - igazgató, intézményvezető
Elvárt képzettség

1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet 3. számú melléklet alapján

Betölthetőség időpontja 2019.09.01.
Jelentkezési határidő 2019.06.30.
Honlap www.szeretetszolgalat.hu
E-mail cím titkarsag@szeretetszolgalat.hu