Gazdaságvezető állás

A Katolikus Szeretetszolgálat Szent Ottilia Otthon

(3240 Parád, Toldi M. u. 14.)

munkatársat keres

gazdasági vezető pozícióra.

A munkakörhöz kapcsolódó lényeges feladatok:

  • az intézmény működésével, üzemeltetésével, a beruházásokkal összefüggő gazdálkodási és pénzügyi feladatok felelős irányítása és felügyelete
  • felelősségvállalás a gazdasági, számviteli, pénzügyi, munka- és bérügyi feladatokért, ezek irányítása és ellenőrzése
  • anyag- és eszközgazdálkodás irányítása
  • pályázatok, projektek támogatása, nyomon követése és pályázatírás
  • a releváns jogszabályok ismerete, azok változásának követése és beépítése az intézmény megfelelő szabályzataiba
  • költségvetés elkészítése a fenntartó iránymutatása alapján
  • féléves, három negyedéves és éves beszámoló elkészítése a fenntartó iránymutatása
  • könnyvizsgálóval való kapcsolattartás féléves és éves záráskor
  • MÁK igénylés, valamint elszámolás elkészítése
  • főkönyv egyeztetése analitikákkal
  • elhatárolások végrehajtása
  • gazdasági csoportba tartozó kollégák koordinálása
  • év végi leltározás előkészítése, felügyelete, kiértékelése

Pályázati feltételek:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • a fenntartó és a munkáltató értékrendjének elfogadása
  • minimum 3-5 éves releváns, gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • stratégiai és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • tényleges számviteli, pénzügyi gyakorlati ismeretek
  • elköteleződés az együttműködő és támogató munkatársi és vezetői attitűd mellett
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • pénzügyi, gazdasági területen szerzett diploma

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • képesítések igazolása
  • bérigény megjelölése

Munkáltatói jogkör gyakorlója: intézményvezető

A jogviszony időtartama: határozatlan, 3 hónapos próbaidő kikötésével.

Az állás betöltésének kezdete: 2021. augusztus 23.

A jelentkezést a soregi.katalin@szeretetszolgalat.hu email címen várjuk.